Цифрові струмовимірювальні кліщі KH211 з сертифікатом ISO. Гарантія: 12 місяців.
Опис і характеристики- Захист входу AC 220 В;
- Вимірювання змінного струму до 600 А;
- Вимірювання напруги DC/AC;
- Вимірювання опору;
- Збереження вимірюваних значень;
- Регулювання підсвічування РК дисплею;
- Попередження про ВИМК / ВИМК;
- Автоматичне вимкнення / автоматичне вимірювання;
- Визначення перегрітого проводу за допомогою электрощупа;
- Ліхтарик;
- Максимальний діаметр захвату 26 мм;
- Габарити: 218х78х32 мм;
- Вага: прибл. 280 г;
- Умови зберігання: 23ºC ± 2ºC при відносній вологості 40-60%;
- Умови експлуатації: 0 ... + 40ºC (32ºF ... 104ºF) при відносній вологості ≤75%;
- Аксесуари: батареї 3 х 1,5 В, щупи, інструкції користувача.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KEHUA |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип измеряемого тока | AC |
| Максимальный диапазон измерения | 600 |
| Тип | детекторы |
| Общие | |
| Минимальная рабочая температура | -10 °С |
| Максимальная рабочая температура | 50 °С |
| Длина | 218 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Высота | 32 мм |
| Вес | 0.28 кг |
| Измерение постоянного напряжения | 200 мВ ... 600 В |
| Измерение переменного напряжения | 2 В ... 600 В |
| Измерение переменного тока | 2 мА ... 600 А |
| Измерение сопротивления | 200 Ом ... 20 МОм |
| Прозвонка | 0.1 Ом |
| Тестирование диодов | 1 мВ |
Информация для заказа
- Цена: 3 722 ₴
- Способ упаковки: Посібник з експлуатації - 1 екз., щупи (1 пара), м'яка сумка (1 шт.), батареї 1,5 В AAA (3 шт.)


