Струмові кліщі KH203 мають цифровий дисплей, сертифікат ISO. Гарантія на прилад - 12 місяців.
Опис і характеристики
- Захист входу AC 220 В;
- Вимірювання змінного струму до 600 А;
- Вимірювання напруги DC/AC;
- Вимірювання опору;
- Регулювання підсвічування РК дисплею;
- Збереження виміряних значень;
- Попередження про УВІМК / ВИМК;
- Вимірювання температури;
- Вимірювання ємності;
- Вимірювання частоти;
- Функції автоматичного вимкнення / автоматичного вимірювання;
- Конструкція з подвійним відкриванням;
- Максимальний діаметр захвату 28 мм;
- Габарити: 185 х 55 х 22 мм;
- Вага: прибл. 170 г;
- Умови зберігання: 23ºC ±2ºC при відносній вологості 40-60%;
- Умови експлуатації: 0 ... +40 C (32ºF ... 104ºF) при відносній вологості ≤75%;
- Аксесуари: 2 х батареї 1,5 В, щупи, термопара, інструкція з експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KEHUA |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип измеряемого тока | AC |
| Максимальное напряжение цепи | 0.6 кВ |
| Максимальный диапазон измерения | 600 |
| Тип | детекторы |
| Общие | |
| Минимальная рабочая температура | -10 °С |
| Максимальная рабочая температура | 50 °С |
| Длина | 208 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Высота | 35 мм |
| Вес | 0.34 кг |
| Измерение постоянного напряжения | 400 мВ ... 600 В |
| Измерение переменного напряжения | 400 мВ ... 600 В |
| Измерение переменного тока | 4 А ... 600 А |
| Измерение сопротивления | 400 Ом ... 40 МОм |
| Измерение емкости | 40 нФ ... 100 мкФ |
| Измерение частоты | 50 Гц ... 100 кГц |
| Измерение температуры | -20°С ... +1000°С |
| Тестирование диодов | 1 мВ |
| Прозвонка | 0,1 Ом |
Информация для заказа
- Цена: 3 456 ₴
- Способ упаковки: Посібник з експлуатації - 1 екз., вимірювальні щупи (1 пара), термопара К-типу (1 шт.), м'яка сумка (1 шт.), батареї 1,5 В AAA (3 шт.)


