Цифрові струмовимірювальні кліщі KH201 з сертифікатом ISO. Гарантія: 12 місяців.
Опис і характеристики
- Захист входу AC 220 В;
- Вимірювання змінного струму до 600 А;
- Вимірювання напруги DC/AC;
- Вимірювання опору;
- Регулювання підсвічування РК дисплею;
- Збереження обмірюваних значень;
- Попередження про УВІМК. / ВИМК;
- Конструкція з подвійним відкриванням;
- Максимальний діаметр захвату 28 мм;
- Габарити: 185х55х22 мм;
- Вага: прибл. 170 г;
- Умови зберігання: 23ºC ±2ºC при відносній вологості 40-60%;
- Умови експлуатації: 0 ... +40 C (32ºF ... 104ºF) при відносній вологості ≤75%;
- Аксесуари: 2 х батареї 1,5 В, щупи, інструкція з експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KEHUA |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип измеряемого тока | AC |
| Максимальное напряжение цепи | 0.6 кВ |
| Максимальный диапазон измерения | 600 |
| Тип | детекторы |
| Общие | |
| Минимальная рабочая температура | -10 °С |
| Максимальная рабочая температура | 50 °С |
| Длина | 185 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Высота | 22 мм |
| Вес | 0.2 кг |
| Измерение постоянного напряжения | 1 В ... 600 В |
| Измерение переменного напряжения | 1 В ... 600 В |
| Измерение переменного тока | 2 мА ... 600 А |
| Измерение сопротивления | 2 кОм ... 2 МОм |
| Прозвонка | 1 Ом |
| Тестирование диодов | 1 В |
Информация для заказа
- Цена: 2 358 ₴
- Способ упаковки: 1. Інструкція з експлуатації 1 екз. 2. Вимірювальні щупи 2 шт. 3. Батарея 1,5 В AAA 2 шт. 4. Вимірювальний пристрій 1 шт.


