Інструментальна тепловізійна камера серії EasIR забезпечує два варіанти конфігурації ІЧ-детекторів: 120 x 90 і 256 x 192. Вона використовує нову технологію IR-Perfclear у режимі реального часу, щоб покращити деталі, зменшити шуми зображення та представити чіткіше зображення в режимі реального часу. Оснащена низкою професійних функцій, таких як 2-мегапіксельна камера у видимому світлі, потокове відео та запис, оновлення WIFI та OTA тощо, серія EasIR забезпечує чіткішу, потужнішу та плавнішу роботу для користувачів.
256x192 / 120x90 @12μm ІЧ-детектор
На основі власно розробленого 12 мкм неохолоджуваного інфрачервоного сповіщувача, серія EasIR забезпечує дві конфігурації з роздільною здатністю 256 × 192 та 120 × 90, які відрізняються меншим споживанням при меншому розмірі.
Технологія IR-Perfclear у реальному часі
Технологія IR-Perfclear у реальному часі подолає обмеження розміру інфрачервоного детектора, досягаючи 4-кратного покращення якості зображення завдяки оптимізації обчислень у реальному часі. Це забезпечує зображення вищої якості з глибшими деталями та кристальною чіткістю.
Широкий діапазон вимірювань, автоматичне перемикання
Завдяки широкому діапазону вимірювання температур від -20℃ до +550℃ (-20℃...+150℃ / 0℃...+550℃) і автоматичному перемиканню, серія EasIR може задовольнити різноманітні вимоги багатьох галузей промисловості за допомогою більш точного вимірювання температури.
Інфрачервоне та видиме світло збагачує зображення
Серія EasIR, оснащена тепловізійним датчиком і камерою видимого світла, забезпечує 4 режими зображення та 6 колірних палітр, допомагаючи користувачам спостерігати та аналізувати розподіл тепла цілей більш інтуїтивно.
Зручний обмін через підключення до мобільного додатку
Підключивши Wi-Fi, користувачі можуть віддалено отримувати доступ до телефонного альбому та зручно ділитися ним за допомогою мобільного додатку. Крім того, серією EasIR можна керувати в режимі реального часу через мобільний додаток для фотографування та запису відео (примітка: *E1 не підтримує цю функцію).
|
Потокове відео Області застосування
Технічні характеристики
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Guide |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Тепловизор |
| Принцип действия | Инфракрасный |
| Тип визуализации | Текстово-цифровой/Графический |
| Единица измерения | °С |
| Минимальный диапазон измерений | -20 |
| Максимальный диапазон измерений | 550 |
| Погрешность, +/- | 2 |
| Минимальный спектральный диапазон | 7.5 мкм |
| Максимальный спектральный диапазон | 14 мкм |
| Минимальное рабочее расстояние | 0.1 м |
| Цвет корпуса | Черный |
| Монитор | |
| Монитор | LCD |
| Размер монитора | 2.4 дюйм |
| Цветность монитора | Цветной |
| Разрешение экрана | 256×192 |
| Сохранение значения на дисплее | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Общие | |
| Подсветка клавиш | Нет |
| Наработка на отказ | 11 час |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP54 |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина | 194 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Высота | 76 мм |
| Вес | 0.375 кг |
| Упаковка | Коробка |
| Материал упаковки | Картон |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная рабочая температура | -15 град. |
| Угол обзора по вертикали | 48 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 56 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
- Цена: 30 260 ₴




