Високоточна тепловізійна камера серії Hammer розроблена спеціально для промислового використання і допомагає користувачам інтуїтивно переглядати зображення високої чіткості та температуру завдяки вбудованому високочутливому ІЧ-детектору власної розробки, 5-мегапіксельній камері видимого світла та 5 режимам фокусування. Має частоту кадрів 30 Гц для швидкого й точного доступу до більшої кількості даних про температуру рухомих цілей, що значно перевищує рівень аналогічних продуктів. Особливості: ІЧ-роздільна здатність 320 x 240 пікселів, камера видимого світла на 5 МП, частота кадрів 30 Гц, оновлення OTA.
Особливості
Високочутливий ІЧ-детектор
Нове покоління інфрачервоних детекторів фокальної площини власної розробки з роздільною здатністю 320x240 у поєднанні з вдосконаленням "надроздільності" для отримання високоякісних зображень.
Частота кадрів IRGD 30 Гц
ІЧ-відео необроблених даних із частотою кадрів до 30 Гц, готове до знімка екрану для аналізу температури.
Вимірювання широкого діапазону з багатьма можливостями застосування
Діапазон вимірювання температури від -40 ℃ до +650 ℃, або до +2000 ℃ з високотемпературною лінзою.
Інтуїтивно зрозумілі дані про температуру в реальному часі
Режими IR, VL, MIF і PIP забезпечують візуальний перегляд даних про цільову температуру та автоматично відображають найвищу, найнижчу та середню температури на весь екран.
Оновлення до останньої версії системи завдяки OTA
Швидкість оновлення збільшено на 25%, приєднання до WMS(системи управління складом).
Області застосування
- Профілактична оцінка та усунення несправностей;
- Будівництво та аудит систем HVAC;
- Інтелектуальне виробництво обладнання;
- Енергетика, механіка.
Технічні характеристики
| H2 | H3 | H3+ | H4 | H6 | Модель |
|---|---|---|---|---|---|
| ІЧ-зображення та оптика | |||||
| VOx, 7.5 ... 14μm | Тип детектора | ||||
| 256х192 @12μm | 320х240 @12μm | 384×288 @12μm | 480×360 @12μm | 640×480 @12μm | ІЧ роздільна здатність |
| оновлення до 512×384 | оновлення до 640×480 | оновлення до 768×576 | оновлення до 960×720 | оновлення до 1280×960 | MSX роздільна здатність |
| ≤45 mK | ≤40 mK | Теплова чутливість / NETD | |||
| 30 Hz / 9 Hz | Частота кадрів | ||||
| 10.5 mm | 17.7 mm | Фокусна відстань | |||
| 25°×19° | Поле зору (FOV) | ||||
| 1.70 mrad | 1.36 mrad | 1.13mrad | 0.91mrad | 0.68mrad | Просторова роздільна здатність (IFOV) |
| 0.1 m | 0.15 m | Мінімальна відстань до об'єкта | |||
| 588:1 | 735:1 | 885:1 | 1099:1 | 1470:1 | Оптична роздільна здатність (D:S) |
| Ручне / Автоматичне / Сенсорний автофокус / Безперервний автофокус | Режим фокусування | ||||
| 1.1x ... 8x | 1.1x ... 10x | 1.1x ... 16x | 1.1x ... 20x | Цифровий зум | |
| Автоматичне | Розпізнавання націлювання | ||||
| Вимірювання та аналіз | |||||
| Підтримка автоматичного перемикання: від -40 °C до +150 °C, від 0 °C до +650 °C | Підтримка автоматичного перемикання: від -40 °C до +150 °C, від 0 °C до +650 °C та додатково від +500 °C до +2000 °C з високотемпературною лінзою | Діапазон вимірювання | |||
| ±2°C або ±2%, залежно від того, що більше | Точність вимірювання | ||||
| Всього 5 (точка / лінія / площа) | Всього 8 (точка / лінія / площа) | Всього 10 (точка / лінія / площа) | Всього 12 (точка / лінія / площа) | Всього 16 (точка / лінія / площа) | Відображення цілі |
| Порогова температура на весь екран (зображення, звук та спалах). | Відстеження / Сигналізація | ||||
| Коефіцієнт випромінювання, відображена температура, відстань до цілі, вологість, атмосферний коефіцієнт пропускання, оптичний коефіцієнт пропускання, точка роси | Налаштування параметрів | ||||
| Індивідуальна фізична кнопка, інтелектуальна діагностика, оновлення OTA | Індивідуальна фізична кнопка, інтелектуальна діагностика, оновлення OTA, ізотерма, Smart Stroke, розумний розрахунок площі | Індивідуальна фізична кнопка, інтелектуальна діагностика, оновлення OTA | Інше | ||
| Відображення зображення | |||||
| Сенсорний 4,3" РК-дисплей, 800×480 пікселів | Дисплей | ||||
| 5 MP | 8 MP | 13 MP | Цифрова камера | ||
| IR, VIS, MIF, PIP | Режими зображення | ||||
| Режим вимірювання рівня: автоматичний, напівавтоматичний, ручний | Налаштування зображення | ||||
| White Hot, Iron Red, Arctic, Rainbow 2, Hot Iron, Rainbow 1, Fulgurite, Medical, Tint, Black Hot, Blue Hot, Sepia, Green Hot, Ice and Fire, Amber | White Hot, Iron Red, Arctic, Rainbow 2, Hot Iron, Rainbow 1, Fulgurite, Medical, Tint, Black Hot, Blue Hot, Sepia, Green Hot, Ice and Fire, Amber, Customized | Кольорові палітри | |||
| Функції | |||||
| Фото та відео | Фото (накладання) та відео | Фото (накладання) і відео (інфрачервоне та видиме світло) | Функція запису | ||
| Доступне | Хмарне сховище | ||||
| Індикація від 0,1 м до 40 м | Лазер | ||||
| Зберігання та передача даних | |||||
| Локальна пам'ять (64 ГБ) і зовнішня карта SD (від 64 ГБ до 256 ГБ) | Носій інформації | ||||
| JPG з тимчасовою інформацією | Зберігання зображень | ||||
| Формат MP4 (без тимчасової інформації) можна використовувати для синхронного запису звуку; Irgd (з інформацією про температуру), до 30 Гц (опціонально) для аналізу температури |
Зберігання відео | ||||
| TYPE-C, слот для SD карт, UNC ¼"-20 (кріплення на штативі) | Зовнішній інтерфейс | ||||
| Прилад можна підключити до мобільного терміналу для передачі зображень та відео в реальному часі | WI-FI | ||||
| Bluetooth 5.0, підтримка передачі зображення (тільки для Android) | Bluetooth | ||||
| Система живлення | |||||
| Перезаряджаємий літій-іонний акумулятор | Тип батареї | ||||
| 5 годин | 4 години | Час роботи акумулятора | |||
| - Зарядка TYPE-C; - ПК / портативний зарядний пристрій; - Можливість заряджання під час використання. |
Режим зарядки | ||||
| 90% повної зарядки за 2,5 години | Час зарядки | ||||
| Параметри оточуючого середовища | |||||
| -20℃ ... +50℃ | Температура експлуатації | ||||
| -40℃ ... +60℃ | Температура зберігання | ||||
| IP54, випробовування на падіння з висоти 2 метрів | Ступінь захисту | ||||
| CE, FCC, ROHS, KCC, Anatel, Damp heat test, Vibration test, Shock test, Impact test, UN38.3, MSDS | Сертифікати | ||||
| Фізичні параметри | |||||
| Освітлювач х2, мікрофон, динамік, електронний компас, GPS | Оснащення приладу | ||||
| ≤1,2 кг (з акумулятором) | Вага | ||||
| 292 × 125 × 125 мм | Розміри (Д х Ш х В) | ||||
| ПК: ThermoTools; Мобільний: Термографія (iOS/Android) | Комплект програмного забезпечення | ||||
| Пристрій (з об’єктивом), передня кришка та кришки об’єктива, літій-іонний акумулятор (2 шт.), адаптер живлення, штекер адаптера (для Китаю, США, Великобританії, Австралії та Європи), кабель (двожильний TYPE-C USB), USB-кабель TYPE-C, Ethernet-кабель, TYPE-C – RJ45, SD-карта (64 ГБ), браслет, плечовий ремінь, коробка безпеки, список упаковки, короткий посібник, карта завантаження даних (програмне забезпечення для аналізу та посібник користувача), сертифікат затвердження, заводський сертифікат калібрування | Пристрій (з об’єктивом), передня кришка та кришки об’єктива, літій-іонний акумулятор (2 шт.), настільний зарядний пристрій, адаптер живлення, штекер адаптера (для Китаю, США, Великобританії, Австралії та Європи), кабель (двожильний TYPE-C USB), USB-кабель TYPE-C, Ethernet-кабель, TYPE-C – RJ45, SD-карта (64 ГБ), браслет, плечовий ремінь, коробка безпеки, список упаковки, короткий посібник, карта завантаження даних (програмне забезпечення для аналізу та посібник користувача), сертифікат затвердження, заводський сертифікат калібрування | Стандартний комплект поставки | |||
| Настільний зарядний пристрій, акумулятор, додатковий об’єктив (44°, 15°, 7°, 25°, високотемпературний об’єктив), кейс для перенесення, штатив, Bluetooth-навушники, док-станція | Акумулятор, додатковий об’єктив (44°, 15°, 7°, 25°, високотемпературний об’єктив), кейс для перенесення, штатив, Bluetooth-навушники, док-станція | Опції | |||
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Guide |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Тепловизор |
| Принцип действия | Инфракрасный |
| Тип визуализации | Текстово-цифровой/Графический |
| Единица измерения | °С |
| Минимальный диапазон измерений | -40 |
| Максимальный диапазон измерений | 650 |
| Погрешность, +/- | 2 |
| Минимальный спектральный диапазон | 7.5 мкм |
| Максимальный спектральный диапазон | 14 мкм |
| Минимальное рабочее расстояние | 0.1 м |
| Цвет корпуса | Черный |
| Монитор | |
| Монитор | LCD |
| Размер монитора | 4.3 дюйм |
| Цветность монитора | Цветной |
| Разрешение экрана | 256×192 |
| Сохранение значения на дисплее | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Общие | |
| Подсветка клавиш | Нет |
| Наработка на отказ | 5 час |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP54 |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина | 292 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Высота | 125 мм |
| Вес | 1.15 кг |
| Упаковка | Коробка |
| Материал упаковки | Картон |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Угол обзора по вертикали | 19 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 25 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
- Цена: 159 445 ₴





